Nr katalogowy: 1041

Mieczysław BIESZCZANIN (1910-1968)

Nr katalogowy: 1041

Widok na Wawel, 1938

olej, płótno; 42,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: M Bieszczanin 1938.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł