Nr katalogowy: 1042

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 1042

Pejzaż

olej, ołówek, tektura; 36,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: ZB.P.;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł