Nr katalogowy: 1040

Władysław JAHL (1886-1953)

Nr katalogowy: 1040

Na widowni

olej, tektura; 15 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: Jahl;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 600 zł