02 lipca 2019

Aukcja: 02 lipca, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
25 czerwca - 02 lipca

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Aleksander ROSZKOWSKI (ur. 1961)

406
Pola w śniegu III, 2014 olej, płótno; 190 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany z tyłu: ALEKSANDER / ROSZKOWSKI /
estymacja: 13 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

407
Dancers, 2015 olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d. : Andrzej / Kasprzak,
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

408
Podziemna komnata, 2008 akryl, płótno; 90 x 140 cm;
opis autorski na odwrocie: Marcin Kowalik / 2008 "PODZIEMNA / KOMNATA".
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Rafał BORCZ (ur. 1973)

409
Bez tytułu, 2003 olej, płótno; 179 x 200 cm;
sygn. p. d.: R BORCZ;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

410
Dwa termosy, 2004 olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Magdalena DANIEC (ur. 1974)

411
D.O.M, 2009 olej, kolaż, płótno; 75 x 70 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

412
Bez tytułu, 2005 tempera, płótno; 85 x 110 cm; na odwrocie opis autorski: Agnieszka Sandomierz / 2005.
Praca reprodukowana na okładce książki: Trafieni,
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

413
Bez tytułu, 2005 tempera jajowa, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

414
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Ilona HERC (ur. 1972)

416
Spotkanie, 2019 akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

417
Bez tytułu, 2009 giclée, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie p. d.: [podpis artystki] / 43/50 2009.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

418
sygn. i opisany na odwrocie p. d.: [podpis artystki] / 2009 43/50.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

419
Goldfinger, 2017 giclée, papier; 74 x 48,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie p. d.: 25/7 + A.P. / [podpis artystki] / "Goldfinger" 2017.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

CIAH CIAH (ur. 1983)

420
Opposition skulls - Dyptyk, 2009 spray, płótno; 30 x 30 cm (wymiar każdej z prac);
każda z prac sygn. i dat. na odwrocie: Ciah ! 2009.
estymacja: 1 200 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

421
Angela mosiądz; 17 x 11 x 8 cm.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Dominik WDOWSKI (ur. 1979)

422
Dziewczyna - Girl, 2018 żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Natalia MILEWSKA

423
Kobieta uskrzydlona, 2011 brąz, kamień, wys. całkowita: 45 cm;
sygn. na skrzydełku przy stopie: Mils / 2011.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jadwiga LEWANDOWSKA

424
Kobieta, 2016 brąz, marmur, wys. całkowita wraz z podstawą: 37,5 cm;
sygn. i dat. na spodzie: Jadwiga / Lewandowska / Koncewicz / 2016.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

501
Meduza, 2014 szkło sodowe, warstwowo barwione, ręcznie formowane, wys. całkowita 21 cm;
sygn. i dat. na spodzie gmerkiem: GM 2014; unikat.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

502
Muszla, 2014 szkło sodowe, bezbarwne, zdobione kobaltem, ręcznie formowane,
wys. całkowita: 24,5 cm;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Monika RUBANIUK (ur. 1972)

503
Patera dekoracyjna szkło dwuwarstwowe, wielobarwne, dekorowane motywami roślinnymi; średnica - 35,5 cm;
sygn. wzdłuż krawędzi: MRubaniuk.
estymacja: 400 - 500 zł

Marta WOJCIECHOWSKA

504
Patera dekoracyjna szkło wielobarwne, dekorowane stylizowanymi motywami postaci;
średnica 43 cm;
estymacja: 400 - 500 zł

Zbigniew HORBOWY (ur. 1934)

505
Huta Szkła SUDETY / Huta Szkła BARBARA Zestaw szkieł dekoracyjnych, rubinowych, czerwonych i oranżowych szkło przeźroczyste, barwione w masie,
dmuchane w formie; 3 puchary - wys. 19, 30 i 31 cm, dzb
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

506
Talerz dekoracyjny z przedstawieniem obrazu „Danae” według Gustawa Klimta
porcelana; średn. 40,5 cm;
estymacja: 400 - 500 zł

507
Lampa wisząca, elektryczna szkło przeźroczyste, zielonkawe i dymne; metal niklowany;
wys. 75 cm, klosz 40 x 40 x 40 cm;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 600 zł

508
Barek w stylu art déco z serii tzw. mebli kolorowych, buczyna; 71,2 x 65 x 40,5 cm;
Warszawa, ok. 1930.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

509
Barek składany buczyna, z blatami pokrytymi laminatem; 66,5 x 64,5 x 40 cm;
Skandynawia, l. 70. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

510
Stół - biurko w stylu konstruktywistycznym z malowanym w kolorowe prostokątne formy blatem wspartym czernionych masywnych podporach; 75 x 136,7 x 98,5 cm; Europa Zachodnia, l. 70. XX w.
Stół - biurko z
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł

511
Stolik pomocniczy o konstrukcji z niklowanych rurek ze szklanymi blatami; 50 x śr. 50 cm;
Europa Zachodnia, l. 70. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł