Nr katalogowy: 411

Magdalena DANIEC (ur. 1974)

Nr katalogowy: 411

D.O.M, 2009

olej, kolaż, płótno; 75 x 70 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł