Nr katalogowy: 810

Nr katalogowy: 810

Lustro ścienne

tafla lustrzana, drewno, gips, złocony, malowany;
wys. 127,5 cm, szer. 98 cm, głęb. 15 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł