Nr katalogowy: 809

FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892)

Nr katalogowy: 809

Mlecznik dekoracyjny

brąz złocony, marmur czerwony; wys. 13,5 cm, szer. 9 cm;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł