Nr katalogowy: 406

MAGDALENA KAZIMIERSKA (UR. 1969)

Nr katalogowy: 406

Kalia delikatna, 2000

olej, płótno, 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK
estymacja: 2 500 - 3 000 zł