Nr katalogowy: 405

JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Nr katalogowy: 405

Tu i jesień pełna tajemnic, 2015

olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;
estymacja: 5 800 - 7 800 zł