Nr katalogowy: 135

STANISŁAW ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 135

Zatoka Pucka

akwarela, papier naklejony na tekturę;
24,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: St Żurawski (ołówkiem);
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena sprzedaży 700 zł