Nr katalogowy: 136

STANISŁAW ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 136

Na skraju lasu

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
34 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: St. Żurawski (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł