Nr katalogowy: 831

Nr katalogowy: 831

Zegar w typie Boulle’a, z konsolą

drewno, szylkret, mosiądz, brąz złocony; szkło, emalia, stal; zegar - wys. 76 cm;
Francja, XIX w.
estymacja: 22 000 - 28 000 zł