Nr katalogowy: 832

Nr katalogowy: 832

Para kandelabrów 6-świecowych, zelektryfikowanych, w stylu II Cesarstwa

brąz patynowany i złocony; wys. ca 74,5 cm;
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 8 500 - 11 000 zł