Nr katalogowy: 1010

NOAKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1010

Pejzaż z polem

pastel, papier; 20 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Noakowski / 1930;
Pastel przed konserwacją.