Nr katalogowy: 1011

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Nr katalogowy: 1011

Pejzaż z chatami

olej, tektura; 24,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: SAWULAK / 33.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł