Nr katalogowy: 54

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 54

Św. Rodzina ze św. Janem Chrzcicielem

olej, płótno dublowane; 110 x 86 cm;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł