Nr katalogowy: 53

Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII/XVIII w.

Nr katalogowy: 53

Chrystus u Marii i Marty

olej, płótno; 32,5 x 48 cm;
Obraz przed konserwacją
estymacja: 5 000 - 6 000 zł