Nr katalogowy: 413

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Nr katalogowy: 413

Nad rzeką, 2014

olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 2 000 - 2 700 zł