Nr katalogowy: 414

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

Nr katalogowy: 414

Katedra XIII, 2008-2011

akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: RO (monogram wiązany);
estymacja: 8 000 - 11 000 zł