Nr katalogowy: 428

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980)

Nr katalogowy: 428

Bez tytułu, 2006

olej, płótno; 79,5 x 70 cm;
na odwrocie dwie nalepki z kolekcji prywatnej.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 1 800 zł