Nr katalogowy: 429

Marta SALA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 429

Portret z wyciorem, 2011

olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: MARTA SALA / 2011 R / PORTRET / Z WYCIOREM / Marta Sala
estymacja: 3 600 - 4 800 zł