Nr katalogowy: 25

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 25

Czwórka w zimowym pejzażu, 1927?

olej, płótno dublowane na wosk; 75 x 95 cm;
sygn. p. d.: Cz Wasilewski 1927 (? - ostatnia cyfra nieczytelna)
estymacja: 9 500 - 12 000 zł