Nr katalogowy: 24

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 24

Sygnaturka kościoła w Wiszniewie, 1904

olej, płótno; 24 x 35 cm;
na odwrocie, na blejtramie napis: I-132
estymacja: 60 000 - 70 000 zł