Nr katalogowy: 808

Nr katalogowy: 808

Kandelabr 6-świecowy, zelektryfikowany

brąz, odlew cyzelowany, giloszowany,
złocony ogniowo; wys. całk. 92 cm,
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł