Nr katalogowy: 807

Nr katalogowy: 807

Ikona – Matka Boska z Dzieciątkiem

olej na desce; 70 x 40 cm.
Polska, rejon podkarpacki? pocz. XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł