Nr katalogowy: 418

HELENA CYGAŃSKA-WALICKA (1913-1989)

Nr katalogowy: 418

Wnętrze amonitu, 1968

olej, płótno;
92 x 73 cm;
estymacja: 1 300 - 1 500 zł