Nr katalogowy: 416

JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Nr katalogowy: 416

Upadek Ikara, 2009

olej, płótno; 73 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: JulNarzyński 09
estymacja: 3 500 - 4 000 zł