Nr katalogowy: 45

Nikolaj Aleksandrowicz JAROSZENKO (1846-1898)

Nr katalogowy: 45

Motyw z Jerozolimy, 1896

olej, tektura; 22 x 27 cm;
sygn. p. d.: A. Jaroszenko (cyrylicą) / 22/ V/ 96.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł