Nr katalogowy: 428

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 428

Okno, 1981

olej, płótno, 116 x 89 cm
sygn. i dat. p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981;