Nr katalogowy: 425

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 425

Zła gwiazda

olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
estymacja: 50 000 - 60 000 zł