Okno, 1981
olej, płótno, 116 x 89 cm sygn. i dat. p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981; estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Adam Aron MUSZKA (1914-2005)
Nr katalogowy 430
Przed koncertem - Trio, przed 1964
olej, płyta; 84 x 66 cm; sygn. p. d.: MUSZKA; estymacja: 36 000 - 45 000 zł
Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Nr katalogowy 433
Siedząca - Akt na szarym tle, 1963
olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. na odwrocie Tymon; estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy 436
Różowe kwiaty, 1997
olej, płótno; 70 x 80 cm; sygn. p. d.: Szancenbach; estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Nr katalogowy 439
Pejzaż z rzeką, 1909
olej, płótno; 36 x 44,5 cm; sygn. p. d.: TN (monogram wiązany, czerwienią); l. d. dedykacja autorska: Na pamiątkę Pani / Lusi (? - słabo czytelnie) Tymon 1917; estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Janusz ORBITOWSKI (1940-2017)
Nr katalogowy 442
6/85, 1985
akryl, relief, płyta; 60 x 42 cm; na odwrocie opis autorski: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6/85. estymacja: 24 000 - 28 000 zł
Józef JAREMA (1900-1974)
Nr katalogowy 445
G1-Relief 5
technika własna, płyta; 116 x 86 cm; sygn., dat. i opis na odwrocie: JJarema/ G1 Relief 5/ estymacja: 22 000 - 25 000 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Nr katalogowy 451
Rzymski motyl, 1977
akryl, płótno; 100 x 130 cm; po środku napis: L. Kunka 17.V. 77. estymacja: 17 000 - 20 000 zł
„Banksy”
spray - szablon, płyta pilśniowa; 22,5 x 39 cm (kształt nieregularny). Najprawdopodobniej część z oznaczeń trasy przebytej przez najsławniejszego street artowc estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
Nr katalogowy 461
Animacje, 2011
zestaw 5 filmów animowanych: Fau, Stan skupienia, Marsz, Bezpieczeństwo semantyczne, Pojedynek na płytach CD - każda płyta sygn. estymacja: 25 000 - 30 000 zł