Nr katalogowy: 424

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

Nr katalogowy: 424

Figura osiowa, ok. 1958

olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł