Nr katalogowy: 340

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 340

Zasłuchany anioł, 2002

olej, brystol naklejony na tekturę; 99,5 x 70 cm;
sygn. l.d. "Z. Lachur", na odwrocie farbą czerwoną "ZASŁUCHANY / ANIOŁ / mal. / Lachur / 2002";