Nr katalogowy: 339

Adam NIEMCZYC (1914-2009)

Nr katalogowy: 339

Feministki (feminists), 1994

akwarela, gwasz, olej, papier; 62,2 x 47,8 cm w świetle ramy;
sygn.d. "AN / 1994";