Nr katalogowy: 324

Tomasz STANDO (ur. 1953)

Nr katalogowy: 324

Z teki 7 rysunków, 1983-1984

ołówek, brystol; 70 x 49 cm, wszystkie sygnowane i datowane ołówkiem;