Nr katalogowy: 323

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 323

Dla exitu, 2002

ołówek, papier; 24 x 31,5 cm;
sygn. i datowany p. d. "Dla EXITU /23. 10. 2002 E. Dwurnik";