Nr katalogowy: 260

Franz Joseph STOEBER (XVIII w.)

Nr katalogowy: 260

Dziecięca muzyka

- Św. Cecylia jako dziecko z aniołkiem (?) olej, płótno, 22,5 x 18,8 cm;