Nr katalogowy: 259

Malarz nieokreślony cechowy, 2 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 259

Matka Boska Częstochowska

olej, płótno naklejone na tekturę, 55 x 40 cm (w świetle oprawy)