Nr katalogowy: 245

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

Nr katalogowy: 245

Dyngus (dziewczyna), Dyngus (chłopiec)

gwasz, płótno, 108 x 76 cm - każy sygn..: Z. STRYJEŃSKA [sygnatura ok. 1946]