Nr katalogowy: 244

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 244

Pejzaż

olej, tektura, 68 x 51 cm; sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ