Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Nr katalogowy: 243
Park, ok. 1930
olej, tektura, 46 x 62,5 cm;
sygn. p.d.: Fedkowicz;
olej, tektura, 46 x 62,5 cm;
sygn. p.d.: Fedkowicz;
na odwrocie stempel ze składu materiałów malarskich Róży
Aleksandowicz