Nr katalogowy: 242

Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1887-1952)

Nr katalogowy: 242

Orłowo, 1921

olej, płyta, 24,5 x 35 cm; sygn. p. d.: S Jaxa / 1921;