Nr katalogowy: 223

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 223

U kresu wędrówki, ok. 1925

olej, sklejka, 50 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wlastimil Hofman