Nr katalogowy: 222

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 222

Kobieta z kogutem, 1922

olej, tektura, 66,7 x 90 cm; sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman/ 1922