Nr katalogowy: 1153

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1153

Portret kobiety w kapeluszu - miniatura

miniatura na kości; 9 x 7 cm (owal);
ażurowa metalowa oprawa.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł