Nr katalogowy: 1152

Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935)

Nr katalogowy: 1152

Łupinka, 1926

olej, tektura; 31 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jan Bohuszewicz-926;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł