Nr katalogowy: 1145

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1145

Pejzaż, 1885

olej, płótno; 68 x 106 cm;
sygn. i dat. p. d.: ... 1885 (sygnowane cyrylicą, nieczytelnie).
estymacja: 6 300 - 8 400 zł
Cena oferowana 5 600 zł