Nr katalogowy: 1146

Józefa Maria JÓZEFOWICZ (1900-?)

Nr katalogowy: 1146

Starość i młodość

olej, tektura; 24,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Józefowicz.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł