Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski, flamadzki (?), XVIII w.
Nr katalogowy: 1119
Bachantka i satyr
olej, płótno dublowane;
90 x 79 cm.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
90 x 79 cm.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł