Nr katalogowy: 1118

Andrzej GRABOWSKI (1833-1886)

Nr katalogowy: 1118

Portret mężczyzny, 1884

olej, płótno dublowane; 116 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Grabowski / 1884.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł